شرکت سلامت محور پایتخت 

 

 با هدف عرضه بهینه و مناسب تر محصولات گیاهی، طبیعی سالم و ارگانیک  در اقصی نقاط کشور

 

 با شعار : « زندگی سالم با محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک »

 

 فعالیت خود را آغاز نموده وپس از مشاوره با جمعی از اساتید و دست‌اندرکاران فرهیخته و بررسی جامع  تحقیقات علمی و عملی صورت گرفته در امر معضلات عرضه محصولات تولیدی به بازار مصرف در امر رساندن بهترین و با کیفیت ترین محصولات ارگانیک در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت به دست مصرف کنندگان عزیز ایرانی توفیقات مطلوبی را به دست آورده است.

این شرکت در دوبخش مشغول به فعالیت می باشد :

 -: کارخانه سلامت محور پایتخت: تولید ، فرآوری و عرضه محصولات غذایی « سالم ، طبیعی و ارگانیک»

 -: پخش سلامت محور پایتخت : ارائه ، عرضه و پخش محصولات غذایی ، داروهای گیاهی و گیاهان دارویی « سالم ، طبیعی و ارگانیک»

 مجموعه شرکت سلامت محور پایتخت طرح نوین پخش مستقیم محصولات را در راستای کار خود قرار داده است که از این رو مشتریان عزیز از جای جای کشور عزیزمان ایران می توانند بدون واسطه با تیم مدیریتی و کارشناسان مجرب شرکت در ارتباط بوده و نظرات پیشنهادات و نقدهای خود را در میان بگذارند تا شاهد رفع مشکلات و موانع پیش آمده در سریعترین زمان ممکن باشیم . همچنین این شرکت جهت عرضه محصولات خود اقدام به برند سازی و ثبت آن بصورت خاص و انحصاری نموده است . برند « بُرارا » عنوان برند این مجموعه می باشد و به همین خاطر ، « بازارچه بُرارا » اقتباسی از همین نام است …

 

 تعدادی از محصولاتی که در بازارچه بُرارا عرضه گردیده تولید مستقیم  شرکت سلامت محور پایتخت و واحدهای تولیدی و کارخانجات تحت نظر مؤسسه کارآفرینی دکتر زرقانی بوده که حاصل کار مجموعه ای بزرگ  از کشاورزان و تولید کنندگان استان خراسان رضوی می باشند. شما با استفاده از خدمات این  مجموعه علاوه بر بهره مندی از کالاهای مرغوب و با کیفیت ممتاز ، نقش مؤثری در ایجاد رونق تولید و فعال تر شدن   این مجموعه های تولیدی داخلی ایفا خواهید نمود

این محصولات در رده های تولیدی زیر می باشند:

 

-:مجموعه محصولات تولیدی کارخانه سلامت محور پایتخت که با برند بُرارا ارائه می گردد ، شامل طیف گسترده ای از محصولات غذایی مورد نیاز سبد مصرفی خانواده های محترم ایرانی می باشد که از جمله می توان به : خشکبار ، ادویه جات ، ترشیجات ، سویق ها و شیره ها ، میان وعده ها ، حبوبات ، عسلها و شیره ها ، گیاهان خشک و دمنوشها و … اشاره نمود

 

-:محصولات کارخانه مزرعه مروارید که شامل بیش از ۲۰۰ نوع عصاره های گیاهی سالم ، طبیعی و ارگانیک به شکل خوراکی ، روغنی و موضعی می باشد .

 

-:انواع محصولاتی که تولید شده تحت لیسانس دکتر زرقانی میباشد.

 

این بخش از محصولات تولید سایر واحدهای تولیدی در سراسر کشور است که تحت نظارت مستقیم مجموعه «مؤسسه کارآفرینی دکتر زرقانی » بوده و موفق به اخذ لیسانسهای نظارتی مربوطه گردیده اند.

در قسمت بازارچه خرید این سایت از آنجایی که شرکت سلامت محور پایتخت کلیه مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید محصولات خود را به صورت مستقیم از کشاورزان و مزارعی که تحت نظارت مستقیم کارشناسان و مهندسین مشاور کارخانه تهیه می نماید و این امر سبب گردیده از کلیه مراحل کاشت ، داشت و برداشت محصولات خریداری شده از همان ابتدای کار مطمئن گردیده و موجیات ورود مواد اولیه سالم و طبیعی به چرخه تولید تبدیل گردد. در این قسمت سایر تولید کنندگان و کشاورزان عزیز در سراسر ایران اسلامی می توانند در امر تهیه مواد اولیه یاری رسان کارشناسان و مهندسین مجموعه باشند . هدف از راه اندازی این قسمت خرید باکیفیت ترین مواد اولیه و حذف دلالان و واسطه ها و تخصیص سود بیشتر به این عزیزان می باشد.

علاوه بر این سایر بخشهای بازارچه اینترنتی بُرارا هر کدام با اهداف خاص و جداگانه ای راه اندازی گردیده که ان شاء لله در امر یاری رسانی به مخاطبین سایت مفید خواهند بود.