جناب آقای رجبعلی زرقانی

نوع محصول: گردو

روستای زرقان واقع در بخش غربی خراسان رضوی در شهرستان جغتای است که به گردوهای ممتازش معروف است.

یکی از تولیدکنندگان بنام در تولید گردو در این روستا آقای رجبعلی زرقانی میباشد که از کودکی در این زمینه فعالیت داشته است. وقتی ما دلیل متفاوت بودن گردوهایش را جویاشدیم، به این موضوع پی بردیم که مراحل کاشت تا برداشت منحصر به فرد و داشتن ویزگی خاصی ، یعنی ارگانیک بودن محصولات (فاقد هرگونه سم و کود شیمیایی) از مرحله کاشت تا برداشت است که باعث شده است گردوها رنگ ، روغن و مزه متفاوتی داشته باشند.

سرکار خانم طرازی

نوع محصول: زعفران

طبع زعفران گرم و خشک است و بیشتر به صورت های مختلف از جمله پودر زعفران و انواع دیگر برای تهیه ی سوپ ها و نوشیدنی های گرم استفاده می شود. این گیاه معمولا در پاییز رشد می کند و در اندازه های ۲۵ تا ۳۰ میلی متر یافت می شود که در پاییز جلوه خاصی به زمین های  و دشت های کشاورزی می بخشد.

خانم طرازی یکی از افرادی است که توانسته با همت و پشتکار مثال زدنی خود ، در زمینه تولید و کشت طلای سرخ  از دیگر تولیدکنندگان پیشی بگیرد و محصولی با کیفیت بی نظیر و رنگدهی فوق العاده تولید کند.

 

جناب آقای حجت روخ

نوع محصول: انگور

تولید انگور یکی از کارهای بسیار فنی در امر کشاورزی است که نیاز به مهارت و دقت زیادی دارد.بنابراین کمتر کسی به سراغ تولید این محصول میرود و خود را از قبول این زحمت معاف میکند. اما آقای حجت روخ یکی از معدود تولیدکنندگانی است که توانسته این محصول پرزحمت را با بالاترین کیفیت تولید کند.

آقای روخ که از کودکی با امور کشاورزی و باغبانی آشنایی داشته است تمام تلاش خود را کرده است تا انگورهایی با  کیفیت بالا و بدون هیچ کود و هورمونی تولید کند و در این زمینه هم بسیار موفق ظاهر شده است.

مهندس جواد زرقانی

بازارچه بُرارا در جهت افزایش ارائه خدمات به هموطنان عزیز در سراسر ایران اقدام به دادن نمایندگی به مشتاقان این عرصه نمود.   موفق ترین و پرفروش ترین نماینده این مجموعه که به عنوان نماینده برتر در سال جاری انتخاب شده است ، جناب آقای مهندس جواد زرقانی هستند که با پشتکار و مدیریت فوق العاده خود توانسته در مدت زمان کوتاهی بازار فروش استان تهران را در دست بگیرد.ایشان با گرفتن پخش انحصاری محصولات در استان تهران شانسی برای رقبا باقی نگذاشته است.بازارچه بُرارا مفتخر به داشتن چنین نماینده هایی در سراسر کشور میباشد.

جناب آقای جهان تاب

بازارچه بُرارا این افتخار را دارد که اعلام کند وسعت فروش محصولاتش در سراسر ایران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب به کمک نماینده هایی حرفه ای گسترش یافته است. اینبار جناب آقای جهان تاب توانسته در شهر اهواز در جنوب شرقی کشورمان ایران محصولات مارا به هموطنان عزیزمان ارائه کند. آقای جهان تاب با پشتکار و همت والای خود توانست مردم شهر اهواز را با عصاره های گیاهی‌‌‌‌‌ ارگانیک دکترزرقانی آشنا کند که این امر با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.از این رو آقای جهان تاب نیز در لیست نماینده های برتر مجموعه بُرارا قرار گرفته است.

 

شرکت نفیس فرآورده سبز

شهر مشهد ، پایتخت معنوی ، ایران هم از ارائه خدمات بازارچه بُرارا بی‌نصیب نمانده است ، چراکه شرکت نفس بسیار قدرتمند و حرفه ای در شهر مشهد فعالیت میکند. شرکت نفس بطور مخصوص تنها محصولات سالم و ارگانیک را عرضه میکند. از آنجایی که شناخت مردم نسبت به علم ارگانیک بد ایران کم است شرکت نفس با ارائه محصولات ارگانیک بازارچه بُرارا توانسته نقش بسزایی در رشد و رونق محصولات ارگانیک ایفا کند.